FX-HVSR225
Datasheet
| Product Id | 1103 0221 |
| Max. load capacity on vertical loads | 45 Kg |
| Max. load capacity on horizontal loads | 135 Kg |
| Safety factor | 3.5 |
| Max. Operation temperature | 80 °C |
FX-HVSR225
Image
FX-HVSR225
Schema
FX-HVSR225
Dimensions
| Height | 557 mm |
| Width | 207 mm |
| Length | 160 mm |
| Weight | 30 Kg |